לימוזינה לבת / בר מצווה 


לימוזינה לבת מצווה- כי חלומות נועדו להתגשם

חולמת על כניסה לאירוע כמו של כוכבת, וכל העיניים מופנות רק

אליך? איזה זמן מושלם יותר מלהפוך חלום למציאות מאשר

באירוע בת המצווה שלך?

אירוע בת מצווה הוא אירוע חשוב מבחינה חברתית , מסורתית ומשפחתית. חגיגת הגעה לגיל מצוות של הבן או הבת נהוגה במסורת היהודית ובמשפחות רבות, בת המצווה היא אירוע משפחתי שמאפשר לכל הדודים והדודות להיפגש, וחשוב מכל- זהו אירוע חברתית שיסמל את הסטטוס החברתי שלך בתיכון.

אפשר לנצל את אירוע הבת מצווה להגשים חלומות ישנים ולחיות את כל האגדות, כי אנחנו חיים רק פעם אחת, אז למה שנוותר על החוויות?

החוויה מתחילה הרבה לפני הכניסה לאירוע

כניסה בלימוזינה לאירוע לא מתחילה רק בכניסה לאולם, אלא הרבה לפני כאשר נהג צעיר ורשמי פותח בשבילך ובשביל המשפחה והחברות את דלת הכניסה ללימוזינה. הלימוזינה של לימוזינה פרדייס מפוארת

ומעוצבת, בדיוק כמו בסרטים .

כל לימוזינה לבת מצווה כוללת בר משקאות קלים עשיר, כיבוד טעים, מושבי עור מפנקים ואפילו מסכי טלוויזיה. חברת לימוזינה פרדייס לא סתם נחשבת לחברה המובילה הארץ להשכרת לימוזינות יוקרה

והלימוזינות שלנו מאובזרות בכל מה שצריך כדי להפוך נסיעה לחוויה, כולל ערכת קריוקי ומערכת סאונד איכותית. בנוסף לכל הדברים הרגילים שהלימוזינה שלנו מאובזרות בהן, עבור כלת בת המצווה נמלא את הלימוזינה בבלונים ובשוקולדים מפנקים כדי שהחוויה תהיה מושלמת.

לאחר שכלת בת המצווה והמלוות יכנסו אל הלימוזינה לבת מצווה, מצפה לכלת בת המצווה יום מהנה במיוחד שיהיה חוויה בלתי נשכחת. הנהג המיומן והמקצועי שלנו ייקח את כלת הבת המצווה והמלוות שלה (הורים וחברות) לבקר באתרים שונים עם נופים מרהיבים, שם כלת הבת מצווה תוכל להצטלם וליצור בוק שלם של זיכרונות.

לאחר הנסיעה בלימוזינה ארוכה ומפנקת והסיור בכל מיני אתרים, מגיעה הכניסה הגדולה והמפוארת שהיא הכניסה לאולם. כלת בת המצווה נכנסת בהמון יוקרתיות ופאר, לאירוע שהוא חוויה משמחת עם בני משפחה וחברים.

לימוזינה לבת מצווה היא הרבה יותר מרק אמצעי תחבורה. כמה פעמים בחיים תיסעו בלימוזינהמפוארת? בדיוק בגיל בו האגדות עדיין מרגשות את בת העשרה והתמימות עדיין שולטת, אנו מזמינים את כלת בת המצווה ליהנות מיום לקוח מהסרטים והאגדות בתפקיד הדמות הראשית.


לימוזינה לבת מצווה הפך לטרנד בשנים האחרונות בישראל.

כלת בת המצווה רוצה "לדפוק הופעה" ולהיכנס בכניסה הכי מרשימה לאירוע הגדול שלה בליווי חברותיה הטובים ובני משפחתה.

הכניסה בלימוזינה משדרגת את החוויה לכלת בת המצווה ומביאה לה את ההרגשה המפוארת והיוקרתית ביותר שעליה חלמה.

 

כלת בת המצווה תהנה מכל רגע בשהותה בלימוזינה, תהנה ממוזיקה עכשוית, ערכת קריוקי, בר משקאות עשיר ומגוון, שתייה קלה, כיבוד קל, בלונים, שוקולדים ופינוקים נוספים.

הלימוזינה תיקח את כלת בת המצווה לבקר באתרים ולהצטלם וליהנות מהיום הגדול עם משפחתה וחברותיה.

 (תקף גם לחתני בר מצווה)

 

אנו בלימוזינה פרדייס נדאג שיום זה לא ישכח לילדכם ותיזכר בתור חוויה עוצרת נשימה וכאירוע מיוחד במינו.

  

הזמינו כבר עכשיו לימוזינה לבת/ בר מצווה

0526772677

צור קשר


טואול - בניית אתרים